Loading...

ODKURZACZ PIONOWY PRZEWODOWY DEERMA DX118C recenzja opinie

Szukacie fajnego pionowego odkurzacza 2w1 to zapraszam po opinię i recenzję odkurzacza przewodowego DEERMA DX118C.

ODKURZACZ PIONOWY PRZEWODOWY DEERMA DX118C

Odkurzacz jest lekki i bardzo poręczny i przede wszystkim możemy go używać na dwa sposoby. Z rączką bez problemu pozbędziemy się kurzu z zasłon czy wyższych półek, bez rączki z łatwością posprzątamy każdy kąt w domu. Jest lekki i ergonomiczny, dzięki temu porządki nie będą już trudnością. Odkurzacz posiada bardzo długi kabel 5 metrów co ułatwi nam swobodne przemieszczanie się po zakątkach domu. Skuteczność odkurzacza gwarantuje moc ssania nawet 16000 Pa, a pojemnik na odpady lekko odróżnimy naciskając tylko guzik. Pojemność zbiornika wynosi 1,2 l.

Odkurzacz posiada w zestawie trzy końcówki, które bardzo lekko i swobodnie można wymienić. Szczotka do podłóg świetnie czyści panele czy płytki. Poradzi sibię również z czyszczeniem dywanów. Dzięki grubości tylko 5 cm łatwo dotrzemy w każdy zakamarek, operowanie jest bardzo wygodne i komfortowe.

Płaska szczotka wzorowo wyczyści klawiaturę czy wgłębienia w meblach. Każdy zakamarek nie będzie problemem w wyczyszczeniu.

Trójkątna szczotka idealnie nada się na odkurzenie materaców, kanap czy zasłon. W szczególności osoby które mają zwierzęta w domu będą zadowoleni z takiego ręcznego odkurzacza z taką końcówką która bez problemu usunie sierść zwierzęcia.

Odkurzacz DX118C jest wyposażony w bardzo wydajny silnik, co sprawia, że może pracować z prędkością nawet 28 000 obrotów na minutę. To dzięki niemu odkurzacz posiada dużą moc ssącą, która zapewni błyskawiczne usunięcie kurzu i innych zanieczyszczeń.

Deerma DX118C jest bardzo higieniczy i ograniczy kontakt z brudem i zanieczyszczeniami. Urządzenie zostało wyposażone w efektywny filtr HEPA, który doskonale filtruje kurz. Filtr i pojemnik na odpady możemy myć pod bieżącą wodą. Wszystkie to sprawia, że korzystanie z odkurzacza jest bezpiecznie.

Odkurzacz wyróżnia się prostotą i minimalizmem. Posiada proste i stylowe wzornictwo. Jego ergonomiczna konstrukcja i ciekawa funkcjonalość będą fajnym i przydatnym uzupełnieniem domu.

Będąć mamą taki odkurzacz 2w1 to skarb domu. Mając małe dziecko które jest wszędzie i w kółko coś rozsypie, rozrzuci to bardzo przydatny gadżet w domu. Z łatwością łapiemy odkurzacz i w sekundzie wszystko znika. Uważam że, taki odkurzacz również sprawdzi się w posprzataniu samochodu. Idealnie końcówki i podręczność odkurzacza w mig posprzatają każdy zakamarek auta.

ODKURZACZ PIONOWY PRZEWODOWY DEERMA DX118C jest godny polecenia i zainteresowania. W moim domu to niezbędnik. Polecam 😉

2 komentarze do “ODKURZACZ PIONOWY PRZEWODOWY DEERMA DX118C recenzja opinie”

  1. Wioleta says: 9 kwietnia 2021 at 09:20

    Super sprzęt. Mnie też by się taki przydał 🙂

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*